Haber Yazıları


24

BAŞKAN MEÇİKOĞLU GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMINI KUTLADI.

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Meçikoğlu mesajında;“Toplumsal yaşamın önemli kurumlarından olan basın yayın kuruluşları kamuoyunun bilgilendirilmesi, aydınlatılması, insanlar arasında düşünce ve kanaat alışverişinin sağlanması ve ülkede sosyal dayanışmanın temini açısından büyük önem taşımaktadır.

Bölgemizde yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmamızı sağlayan yerel basınımızın, özveri içerisinde yerine getirdikleri görevlerini, bundan sonra da İlçemizin ve memleketimizin gelişip güzelleşmesi yönünde el ele verip hep birlikte çalışıp yerine getireceğimize inancım tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; ilçemizde görev yapan çok değerli gazeteci ve basın mensubu arkadaşlarım başta olmak üzere, basın camiamızın tüm güzide ve emektar çalışanlarının, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı”nı en samimi dileklerimle kutluyor; büyük özveriyle yerine getirmeye çalıştıkları görevlerinde daimi başarılar diliyorum.” dedi.

 

Okunma Sayısı: 2225
resim
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017