Haber Yazıları


09
Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan AGT (Ağaç Sanayinde Gelişmiş Teknoloji) Firması İnsan Kaynakları Müdürü Süreyya Uysal, İnsan Kaynakları Direktörü Mert Güzelbağ, İnsan Kaynakları Uzmanı Enes Angın ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, şirketin İnsan kaynakları yetkilileri Başkan Meçikoğlu’na Firma hakkında,  Gelişen teknoloji ile ahşabın kişiye ve kurumlara özel işlenip geliştirilebileceği hayali ile 1984 yılında Antalya’da çalışmalarına başlayan AGT (Ağaç Sanayinde Gelişmiş Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. AGT, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-LAM, Panel, Profil üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine, Parke, kapı, duvar paneli ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet vermektedir. Bilgilerini vererek, Bucak İlçemizden de İŞKUR aracılığıyla 100 kişilik personel istihdam edileceğini ve İstihdam edilen personeller için ayrıca İlçemizden servis kalkacağını belirtti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu, AGT firması yetkililerine nazik ziyaretleri ve İlçemize sağladıkları istihdamdan dolayı teşekkür etti.
Ziyarette Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Süleyman Duran da eşlik etti.
Okunma Sayısı: 613
resim
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017