Haber Yazıları


14
Muhtar Adayı Atasayar'dan Başkan Meçikoğlu'na Ziyaret!
Pazar Mahallesi Muhtar Adayı Süleyman Atasayar, Eyvaz Nene lakabıyla tanınan  Ayşana Atayasar, Bucak’lı Eski Otobüsçülerden Hüseyin Atasayar, Çamlıca Pastanesi İşyeri Sahibi Bilal bölge ile birlikte, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, Pazar Mahallesi Muhtar Adayı Süleyman Atasayar Başkan Meçikoğlu’na adaylık süreci ve projelerine ilişkin bilgi verirken, mahallede hayata geçirmek istediği hizmetlerini anlattı. Muhtar Adayı Atasayar ; Bucak Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde görev yapmanın verdiği özgüven ve tecrübeyle; köklü bir geçmişe sahip mahallemizin gelecekle buluşturan projelerle, kent merkezine yakışan bir Pazar Mahallesi mimarisinin; sadece mahalleye değil Bucak’ımızın sosyal ve ekonomik bütünleşmesine de katkı sağlayacağını söyledi.
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, 31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimlerde Pazar Mahallesi Muhtar adayı Süleyman Atasayar’a başarılar diledi.
Ziyarete Burdur Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hikmet Çangır ve Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kurt eşlik etti.
Okunma Sayısı: 100
resim
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017